Все, що вам потрібно знати про це, можна знайти тут!
Прочитайте всю інформацію та виберіть ідеальне джерело світла для свого дому.
Checkout using your account
Цей сайт захищений від спаму та зловживань за допомогою служби reCAPTCHA. Використовуються умови Google Privacy Policy і Terms of Service від Google.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Замовлення на суму грн.4000 або більше — доставимо ваші лампи безкоштовно! Замовлення, розміщені до 22.00 uur, будуть відправлені у той же день.
Звісно, може статися, що ви не задоволені замовленим продуктом/продуктами. Нема проблем! Ви завжди можете повернути їх нам. Ви можете повернути свій продукт протягом 90 днів.
Зверніть увагу, що лампа вище поставляється без джерела світла, будь ласка, замовляйте окремо.
Лляний абажур кремовий круглий похилий 50/40/26
Відповів :
Тримач лампи називається патроном. Це місце з’єднання світильника й джерела світла (лампи), тобто частина, куди вкручують цоколь лампи. Патрони бувають різних типів, і кожному відповідає свій тип цоколя. Ми склали перелік з 8 найбільш поширених типів цоколів ламп. Літерою E позначають різьбові цоколі, а літерами GU — штирові.
E27
найбільш поширений великий різьбовий цоколь. Різьба / діаметр 27 мм підходить для 230 В, тобто для більшості світлодіодних ламп.
E14
маленький різьбовий цоколь. Різьба / діаметр 14 мм підходить для світлодіодних ламп меншого розміру. Як і Е27, підходить для напруги 230 В. Патрони такого розміру часто зустрічаються в атмосферному освітленні, наприклад в настільних лампах.
G9
це штировий цоколь, два контакти якого мають форму вушок, розташованих на відстані 9 мм. Такий тип патрона часто зустрічається в невеликих настінних чи стельових світильниках.
GU10
цей цоколь зі штировим з’єднанням має два штирі, розташовані на відстані 10 мм один від одного. Джерела світла з таким цоколем здебільшого використовуються у точковому освітленні й підходять для приладів з напругою 230 В. Штирки вставляються в отвори точкового світильника, і лампа фіксується в ньому закручуванням на чверть оберту.
GU5.3
ці цоколі мають два маленькі металеві штирові контакти з проміжком 5,3 мм. Їх також називають двоконтактними або двоштирковими. Джерела світла з таким цоколем найчастіше використовуються у ванних кімнатах, кухнях і вуличному освітленні, оскільки підходять для напруги 12 В, безпечної для вологих місць. Зверніть увагу, що для джерел світла на 12 В завжди потрібен трансформатор.
GX53
цей цоколь зі штировим з’єднанням має два контакти, розташовані на відстані 53 мм один від одного. Для кріплення лампу вставляють у світильник і вкручують на чверть оберту. Лампи із цоколем GX53 призначені для монтажу в підвісну стелю.
G53
цоколь G53 характерний для галогенових точкових світильників, але зараз доступні й світлодіодні лампи G53. Це круглий цоколь з двома штирками внизу, що зустрічається зараз лише в лампах AR111. Світлодіодна лампа AR111 має діаметр 111 мм і переважно використовується у великих накладних і вбудованих точкових світильниках на 12 В. Зверніть увагу, що для джерел світла на 12 В завжди потрібен трансформатор. Лампа кріпиться в світильнику на гвинтах чи хомутах.
Підтримка відтінка абажура забезпечує те, що абажур гарно вписується на кріпленні. В lampatasvitlo ми маємо абажури з підтримкою E14, E27 або Clip.
Підтримка E14
Ці абажури підходять лише для кріплень з розеткою E14.
Підтримка E27
Ці абажури підходять для кріплень з розеткою E27. Деякі абажури, призначені для E27, також сумісні з кріпленнями для E14. Зверніть увагу на розміри абажура, щоб переконатися, що він підходить.
Кліпсова підтримка
Ці абажури підходять для розеток E14 і / або розеток P45 (або 4,5 см і менше). Кліпсовий абажур головним чином використовується для підвісних люстр.
В lampatasvitlo маємо різні типи відтінку.
Підходить для підвісної лампи: Цей абажур спеціально розроблений для підвісних ламп. Просто клікніть його під підвісну лампу, щоб надати їй елегантний вигляд.
Підходить для підвісної та підлогової лампи: Цей універсальний абажур може бути використаний як для підвісних, так і для підлогових ламп. Це дозволяє використовувати один і той же абажур для різних ламп, зберігаючи єдиний стиль у вашому інтер'єрі.
Підходить для підлогової лампи: Цей абажур спеціально створений для підлогових ламп. Просто розмістіть його на вершині лампи, щоб створити затишне освітлення та сучасний вигляд.
EAN означає "European Article Number" (Європейський номер товару). Це унікальний ідентифікаційний номер, що використовується для маркування товарів у роздрібній торгівлі. Цей номер допомагає ефективно керувати запасами, продажами та логістикою. Кожен номер EAN містить інформацію, таку як країна походження, виробник і унікальний номер продукту, що спрощує сканування та відстеження продуктів.
FittinQ B.V.
Smaragdweg 52
5527 LB Hapert
www.qazqa.com
[email protected]
+31(0)852251845
Gielen Druk Print Webmedia
Bucht 6 | 5571 CW Bergeijk | T +31 (0)497 551777
IBAN NL49 RABO 0106301667 | BTW NL801420283B01
KvK 17077548 | www.gielen.nl
Toplicht Verlichting B.V.
Voorbancken 17
3645 GV Vinkeveen
www.toplicht.info
[email protected]
+31(0)297262093
Q-Signing BV
Andromedastraat 2-B
5015 AV Tilburg
www.q-signing.nl
[email protected]
+31 13 580 00 46
K&D Holland B.V.
Huizermaatweg 21-4
1273 NA Huizen
Nederland
Telefoon: +31 (0) 85 0499403
Mail: [email protected]
Web: www.kend-holland.nl
Ми в lampatasvitlo поділяємо світильники за кількома стилями, щоб нова лампа якнайкраще відповідала вашому інтер’єру.
Дизайнерський
Цей стиль інтер’єру легко впізнати за вишуканим і ретельно продуманим дизайном. Він приділяє багато уваги оздобленню й розкошам з особливим акцентом на деталях. Серед його характерних деталей — м’яка шкіра, багаті тканини та ідеально оброблена деревина. Часто за основу слугують доволі світлі кольори, тоді як акцентні кольори використовуються для контрасту та щоб надати інтер’єру індивідуальності.
Ар-деко
Інтер’єр у стилі ар-деко вирізняється пишністю оформлення та нагадує 1920-ті роки. Для нього характерні насичені кольори, як-от глибокий фіолетовий, м’який синій, темно-зелений, охряно-жовтий, а також золоте оздоблення. Стиль ар-деко — це оксамит, атлас, мармур, лаковане дерево та кришталь. Тут часто можна побачити геометричні фігури, пишні орнаменти й дзеркальні поверхні. Словом, цей стиль уособлює розкіш!
Ретро
Як зрозуміло з назви, стиль ретро навіює нам атмосферу минулих років, починаючи з 1980-го. Тут широко використовуються теплі кольори — охряно-жовтий, смарагдово-зелений, темно-синій та коньячний. Для нього характерні популярні візерунки 1970-х з колами й зиґзаґами, а також класичні матеріали на кшталт мармуру, теплого горіха та різних металів.
Кантрі
Для стилю кантрі характерні натуральні матеріали, зокрема необроблене дерево, очерет, ротанг, вовна, бавовна, льон і бетон. Це вносить в інтер’єр багато тепла й світла. Стиль кантрі передбачає досить простий дизайн, без зайвих прикрас і створює відчуття «природної чистоти».
Індустріальний
Це прямолінійний стиль з простими, необробленими й практичними матеріалами, здебільшого бетоном, неіржавною сталлю й деревиною. Індустріальний інтер’єр часто складає враження давно обжитого, що відбивається у меблях і матеріалах. Тут проявляється «старий дух» вашої оселі.
Класичний/антикварний
Непідвладний часу й змінам моди класичний/античний стиль ніколи не набридає і не втрачає актуальності. Він випромінює розкіш і елегантність. Класичному стилю характерна симетрія, а антикварні меблі та лампи є невід’ємним елементом інтер’єру. Тут можна побачити витончені завитки й громіздкі форми з таких матеріалів, як скло, оксамит, шовк, мармур і дерево. Він вирізняється насиченими кольорами — бордовим і глибоким фіолетовим, а також деталями із золота, срібла або кришталю.
Модерн
Це мінімалістичний і досить базовий інтер’єр без зайвих дрібничок і аксесуарів. Обов’язкові атрибути — відкрите планування, кути, лаконічні лінії меблів. Зазвичай в оздобленні багато сірого, бежевого, чорного й білого. Якість тут переважає над кількістю, тому саме в такому інтер’єрі часто можна побачити дизайнерські меблі.
Орієнтальний
Орієнтальний стиль є дуже атмосферним, з теплими кольорами — теракотовим, кольором морської хвилі, бежевим, білим, жовтим, золотавим, коричневим і чорним. В інтер’єрі можна побачити багато візерунків, як на килимах, так і на підвісних світильниках. Обов’язковими атрибутами є необроблена деревина, текстиль, мозаїка та дзеркала.
-
ЗакритоХочете дізнатися більше?
Дізнайтеся більше про продовжену гарантію
Кожного тижня наші ціни можуть змінюватися через наявність на складі та продажі попереднього тижня. Тому ціни можуть підвищуватися або знижуватися, але також залишатися такими ж, як і раніше. День, коли ціна буде знову встановлена, вказується кількістю дн
Відображена економія завжди ґрунтується на рекомендованій ціні. Ця рекомендована ціна (MSRP) є рекомендованою роздрібною ціною виробу від виробника. Lampatasvitlo вказує рекомендовану ціну як референтну ціну.