Ми в lampatasvitlo поділяємо світильники за кількома стилями, щоб нова лампа якнайкраще відповідала вашому інтер’єру.
Дизайнерський
Цей стиль інтер’єру легко впізнати за вишуканим і ретельно продуманим дизайном. Він приділяє багато уваги оздобленню й розкошам з особливим акцентом на деталях. Серед його характерних деталей — м’яка шкіра, багаті тканини та ідеально оброблена деревина. Часто за основу слугують доволі світлі кольори, тоді як акцентні кольори використовуються для контрасту та щоб надати інтер’єру індивідуальності.
Ар-деко
Інтер’єр у стилі ар-деко вирізняється пишністю оформлення та нагадує 1920-ті роки. Для нього характерні насичені кольори, як-от глибокий фіолетовий, м’який синій, темно-зелений, охряно-жовтий, а також золоте оздоблення. Стиль ар-деко — це оксамит, атлас, мармур, лаковане дерево та кришталь. Тут часто можна побачити геометричні фігури, пишні орнаменти й дзеркальні поверхні. Словом, цей стиль уособлює розкіш!
Ретро
Як зрозуміло з назви, стиль ретро навіює нам атмосферу минулих років, починаючи з 1980-го. Тут широко використовуються теплі кольори — охряно-жовтий, смарагдово-зелений, темно-синій та коньячний. Для нього характерні популярні візерунки 1970-х з колами й зиґзаґами, а також класичні матеріали на кшталт мармуру, теплого горіха та різних металів.
Кантрі
Для стилю кантрі характерні натуральні матеріали, зокрема необроблене дерево, очерет, ротанг, вовна, бавовна, льон і бетон. Це вносить в інтер’єр багато тепла й світла. Стиль кантрі передбачає досить простий дизайн, без зайвих прикрас і створює відчуття «природної чистоти».
Індустріальний
Це прямолінійний стиль з простими, необробленими й практичними матеріалами, здебільшого бетоном, неіржавною сталлю й деревиною. Індустріальний інтер’єр часто складає враження давно обжитого, що відбивається у меблях і матеріалах. Тут проявляється «старий дух» вашої оселі.
Класичний/антикварний
Непідвладний часу й змінам моди класичний/античний стиль ніколи не набридає і не втрачає актуальності. Він випромінює розкіш і елегантність. Класичному стилю характерна симетрія, а антикварні меблі та лампи є невід’ємним елементом інтер’єру. Тут можна побачити витончені завитки й громіздкі форми з таких матеріалів, як скло, оксамит, шовк, мармур і дерево. Він вирізняється насиченими кольорами — бордовим і глибоким фіолетовим, а також деталями із золота, срібла або кришталю.
Модерн
Це мінімалістичний і досить базовий інтер’єр без зайвих дрібничок і аксесуарів. Обов’язкові атрибути — відкрите планування, кути, лаконічні лінії меблів. Зазвичай в оздобленні багато сірого, бежевого, чорного й білого. Якість тут переважає над кількістю, тому саме в такому інтер’єрі часто можна побачити дизайнерські меблі.
Орієнтальний
Орієнтальний стиль є дуже атмосферним, з теплими кольорами — теракотовим, кольором морської хвилі, бежевим, білим, жовтим, золотавим, коричневим і чорним. В інтер’єрі можна побачити багато візерунків, як на килимах, так і на підвісних світильниках. Обов’язковими атрибутами є необроблена деревина, текстиль, мозаїка та дзеркала.