Стартовий набір з викруткою, включно з бітами та кліщами для зачистки
Special Price 454,30 ₴ Regular Price 649,00 ₴
Checkout using your account
Цей сайт захищений від спаму та зловживань за допомогою служби reCAPTCHA. Використовуються умови Google Privacy Policy і Terms of Service від Google.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Замовлення на суму грн.16.100 або більше — доставимо ваші лампи безкоштовно! Замовлення, розміщені до 22.00 uur, будуть відправлені у той же день.
Звісно, може статися, що ви не задоволені замовленим продуктом/продуктами. Нема проблем! Ви завжди можете повернути їх нам. Ви можете повернути свій продукт протягом 90 днів.
Розумна однофазна рейкова система освітлення з 14 Wi-Fi світильниками GU10 чорного кольору - Iconic Jeana
Відповів :
Тримач лампи називається патроном. Це місце з’єднання світильника й джерела світла (лампи), тобто частина, куди вкручують цоколь лампи. Патрони бувають різних типів, і кожному відповідає свій тип цоколя. Ми склали перелік з 8 найбільш поширених типів цоколів ламп. Літерою E позначають різьбові цоколі, а літерами GU — штирові.
E27
найбільш поширений великий різьбовий цоколь. Різьба / діаметр 27 мм підходить для 230 В, тобто для більшості світлодіодних ламп.
E14
маленький різьбовий цоколь. Різьба / діаметр 14 мм підходить для світлодіодних ламп меншого розміру. Як і Е27, підходить для напруги 230 В. Патрони такого розміру часто зустрічаються в атмосферному освітленні, наприклад в настільних лампах.
G9
це штировий цоколь, два контакти якого мають форму вушок, розташованих на відстані 9 мм. Такий тип патрона часто зустрічається в невеликих настінних чи стельових світильниках.
GU10
цей цоколь зі штировим з’єднанням має два штирі, розташовані на відстані 10 мм один від одного. Джерела світла з таким цоколем здебільшого використовуються у точковому освітленні й підходять для приладів з напругою 230 В. Штирки вставляються в отвори точкового світильника, і лампа фіксується в ньому закручуванням на чверть оберту.
GU5.3
ці цоколі мають два маленькі металеві штирові контакти з проміжком 5,3 мм. Їх також називають двоконтактними або двоштирковими. Джерела світла з таким цоколем найчастіше використовуються у ванних кімнатах, кухнях і вуличному освітленні, оскільки підходять для напруги 12 В, безпечної для вологих місць. Зверніть увагу, що для джерел світла на 12 В завжди потрібен трансформатор.
GX53
цей цоколь зі штировим з’єднанням має два контакти, розташовані на відстані 53 мм один від одного. Для кріплення лампу вставляють у світильник і вкручують на чверть оберту. Лампи із цоколем GX53 призначені для монтажу в підвісну стелю.
G53
цоколь G53 характерний для галогенових точкових світильників, але зараз доступні й світлодіодні лампи G53. Це круглий цоколь з двома штирками внизу, що зустрічається зараз лише в лампах AR111. Світлодіодна лампа AR111 має діаметр 111 мм і переважно використовується у великих накладних і вбудованих точкових світильниках на 12 В. Зверніть увагу, що для джерел світла на 12 В завжди потрібен трансформатор. Лампа кріпиться в світильнику на гвинтах чи хомутах.
Чи комплектуюча містить джерело світла, завжди вказується в технічних характеристиках. Якщо лампа постачається без джерела світла, мудро відразу замовити потрібну кількість джерел світла. В технічних характеристиках ви знайдете, яке (які) джерело світла вам потрібно. Переконайтеся, що потужність приладдя відповідає джерелу світла.
Лампу можна використовувати для різних випадків. У lampatasvitlo ми робимо розрізнення між різними типами світла.
Функціональне
З функціональним світлом у вас завжди є достатньо світла. Функціональне освітлення корисне в просторах, де ви хочете добре бачити. Подумайте про кухню або ванну кімнату, а також в домашньому офісі, ви не хочете сидіти у темряві.
Читання
Ви не читаєте у темряві. Вибираючи цей тип світла, ви впевнені, що вам не доведеться прибирати книгу. Отже, виберіть одну з цих ламп, коли це є метою вашого освітлення.
Атмосфера
Атмосферне освітлення створює затишок у вашому інтер'єрі. Цей тип освітлення надає теплого відчуття в будинку. Ідеально підходить, скажімо, для спальні. Встановіть потрібний настрій з цим типом ламп.
Пряме світло
Пряме світло йде безпосередньо з джерела світла і, отже, може освітлювати всю поверхню. Пряме світло в основному спрямоване вниз і прямо освітлює простір. Пряме світло корисно, коли ви хочете виконати завдання.
Непряме світло
Тінь лампи може надавати непряме світло. Тут світло відбивається від кріплення або тінь створює грайливий ефект іншим чином. Непряме світло - це атмосферний спосіб підсвічування простору.
Розвага
Освітлення, безумовно, також може бути цікавим для перегляду. Грайливий ефект цих ламп надає веселий акцент вашому інтер'єру. Якщо вам потрібен привабник уваги, то цей тип світла - правильний вибір.
Лампа зі світлорегулюванням має вбудований трансформатор. Цей електронний пристрій забезпечує регулювання яскравості світла та перетворює енергію. Якщо на лампі зазначено, що вона має функцію світлорегулювання, значить її оснащено трансформатором.
Зазвичай світло можна регулювати за яскравістю (люмени) та/або за колірною температурою (Кельвіни). За допомогою димера ви самі встановлюєте потрібну яскравість світла або вибираєте, наскільки воно буде теплим чи холодним.
Димери, що працюють за відсіканням фази, називаються симісторними. Вони вважаються найкращими для світлодіодних ламп і найбільш енергоефективними. Звичайні димери не підходять для світлодіодних ламп, оскільки спричиняють низку проблем — миготіння, дзижчання чи вібрацію. Це може пошкодити лампу. Світлорегуляція за принципом відсікання фази означає, що лампа має діапазон регулювання яскравості 100%, тобто її яскравість можна регулювати до повного вимкнення.
Умовні позначення
Регулювання світловіддачі (у люменах).
Триступінчасте регулювання. Світловіддача змінюється від 100% (повної яскравості) до 60%, а потім до 30% (атмосферного) світла.
Регуляція світлової температури (у Кельвінах). Можна регулювати теплоту світла.
Лампа оснащена сенсорним димером.
EAN означає "European Article Number" (Європейський номер товару). Це унікальний ідентифікаційний номер, що використовується для маркування товарів у роздрібній торгівлі. Цей номер допомагає ефективно керувати запасами, продажами та логістикою. Кожен номер EAN містить інформацію, таку як країна походження, виробник і унікальний номер продукту, що спрощує сканування та відстеження продуктів.
Ми в lampatasvitlo поділяємо світильники за кількома стилями, щоб нова лампа якнайкраще відповідала вашому інтер’єру.
Дизайнерський
Цей стиль інтер’єру легко впізнати за вишуканим і ретельно продуманим дизайном. Він приділяє багато уваги оздобленню й розкошам з особливим акцентом на деталях. Серед його характерних деталей — м’яка шкіра, багаті тканини та ідеально оброблена деревина. Часто за основу слугують доволі світлі кольори, тоді як акцентні кольори використовуються для контрасту та щоб надати інтер’єру індивідуальності.
Ар-деко
Інтер’єр у стилі ар-деко вирізняється пишністю оформлення та нагадує 1920-ті роки. Для нього характерні насичені кольори, як-от глибокий фіолетовий, м’який синій, темно-зелений, охряно-жовтий, а також золоте оздоблення. Стиль ар-деко — це оксамит, атлас, мармур, лаковане дерево та кришталь. Тут часто можна побачити геометричні фігури, пишні орнаменти й дзеркальні поверхні. Словом, цей стиль уособлює розкіш!
Ретро
Як зрозуміло з назви, стиль ретро навіює нам атмосферу минулих років, починаючи з 1980-го. Тут широко використовуються теплі кольори — охряно-жовтий, смарагдово-зелений, темно-синій та коньячний. Для нього характерні популярні візерунки 1970-х з колами й зиґзаґами, а також класичні матеріали на кшталт мармуру, теплого горіха та різних металів.
Кантрі
Для стилю кантрі характерні натуральні матеріали, зокрема необроблене дерево, очерет, ротанг, вовна, бавовна, льон і бетон. Це вносить в інтер’єр багато тепла й світла. Стиль кантрі передбачає досить простий дизайн, без зайвих прикрас і створює відчуття «природної чистоти».
Індустріальний
Це прямолінійний стиль з простими, необробленими й практичними матеріалами, здебільшого бетоном, неіржавною сталлю й деревиною. Індустріальний інтер’єр часто складає враження давно обжитого, що відбивається у меблях і матеріалах. Тут проявляється «старий дух» вашої оселі.
Класичний/антикварний
Непідвладний часу й змінам моди класичний/античний стиль ніколи не набридає і не втрачає актуальності. Він випромінює розкіш і елегантність. Класичному стилю характерна симетрія, а антикварні меблі та лампи є невід’ємним елементом інтер’єру. Тут можна побачити витончені завитки й громіздкі форми з таких матеріалів, як скло, оксамит, шовк, мармур і дерево. Він вирізняється насиченими кольорами — бордовим і глибоким фіолетовим, а також деталями із золота, срібла або кришталю.
Модерн
Це мінімалістичний і досить базовий інтер’єр без зайвих дрібничок і аксесуарів. Обов’язкові атрибути — відкрите планування, кути, лаконічні лінії меблів. Зазвичай в оздобленні багато сірого, бежевого, чорного й білого. Якість тут переважає над кількістю, тому саме в такому інтер’єрі часто можна побачити дизайнерські меблі.
Орієнтальний
Орієнтальний стиль є дуже атмосферним, з теплими кольорами — теракотовим, кольором морської хвилі, бежевим, білим, жовтим, золотавим, коричневим і чорним. В інтер’єрі можна побачити багато візерунків, як на килимах, так і на підвісних світильниках. Обов’язковими атрибутами є необроблена деревина, текстиль, мозаїка та дзеркала.
Кількість світлових точок у лампі вказує на те, скільки окремих джерел світла містить лампа. Це безпосередньо впливає на кількість світла та його розподіл у приміщенні.
Застосування та переваги:
Під час вибору лампи важливо враховувати кількість світлових точок, щоб забезпечити достатнє освітлення для приміщення та застосування.
Зазначений на світильнику вольтаж позначає потрібну для нього напругу живлення. Стандартна напруга побутової електромережі складає 220/230 вольт. Майже всі світильники в нашому асортименті можна під’єднувати до електромережі, за кількома винятками (прилади на 12 вольт). Напругу до кожного виробу зазначено в технічних характеристиках, у розділі «Джерело світла». Ці світильники потребують трансформатора напруги з 220/230 В на 12 В. Їх не можна під’єднувати до електромережі без трансформатора, оскільки це зіпсує лампу чи світильник.
Маркування енергоефективності виробу позначає, наскільки енергоефективним є товар з точки зору споживання електроенергії. Класи енергоефективності варіюються від A (темно-зелений колір) до G (темно-червоний колір), де лампи класу A є найбільш ефективними, а лампи класу G — найменш ефективними. Клас енергоефективності див. у в технічних характеристиках, у розділі «Джерело світла».
З моменту запровадження нових суворих вимог до енергетичного маркування у вересні 2021 року джерелам світла присвоюється відносно низький енергетичний рейтинг. Зараз джерелам світла надають маркування E, F і G, але за енергоефективністю вони повністю відповідають колишнім класам A, A+ та A++.
Енергоспоживання наведено внизу етикетки енергоефективності на упаковці продукту. Воно зазначено у кВт·год на 1000 годин. Світлодіодні лампи часто є найбільш енергоефективними з представлених на ринку.
Мощність лампи зазвичай вказує на енергію, необхідну для роботи LED освітлення. Це не пов'язано з яскравістю, яка вимірюється в люменах. Менша потужність означає більш економну лампу. Хочете бути впевнені, що ваша лампа енергоефективна? Перевірте також енергетичний етикет.
Точне значення потужності трохи відрізняється в залежності від типу лампи:
Загальна кількість люмен вказує на яскравість лампи. Ви регулюєте кількість люмен, виходячи з розміру та функції кімнати. Щоб допомогти вам, ось оцінка кількості люмен на квадратний метр для різних кімнат у вашому будинку.
Кімната | Люмени на м2 |
Вітальня | 400-500 Люмени на м2 |
Кухня | 700-800 Люмени на м2 |
Спальня | 300-400 Люмени на м2 |
Ванна | 700-800 Люмени на м2 |
Коридор | 300 Люмени на м2 |
Кількість люмен для лампи можна знайти в описі товару та технічних характеристиках. Від 55 до 3300 люмен.
Кількість годин роботи вказує, наскільки довго триватиме освітлення, перш ніж вам потрібно буде замінити його. Світлодіодні лампи, як правило, тривають найбільше: між 20 000 і 50 000 робочих годин. Пам'ятайте, що термін служби залежить від використання та середовища.
Термін Кельвін (K) відноситься до колірної температури світла, що випромінюється лампою, а іноді і до колірних характеристик самого світла. Це впливає на атмосферу і функціональність освітленого простору. Значення Кельвіна визначає, чи є світло теплим, нейтральним або холодним.
До 2700K: Дуже тепла біла світлина
2700K - 3000K: Тепла біла
3001K - 4000K: Нейтральна біла
Більше 4000K: Світла біла
Dim to Warm: регульоване в Кельвінах
Термін Кельвін (K) відноситься до колірної температури світла, що випромінюється лампою, а іноді і до колірних характеристик самого світла. Це впливає на атмосферу і функціональність освітленого простору. Значення Кельвіна визначає, чи є світло теплим, нейтральним або холодним.
До 2700K: Дуже тепла біла світлина
2700K - 3000K: Тепла біла
3001K - 4000K: Нейтральна біла
Більше 4000K: Світла біла
Dim to Warm: регульоване в Кельвінах
CRI означає Індекс Відтворення Колірів і вказує на якість відтворення кольорів джерелом світла. Чим вищий CRI, тим краще світло відтворює справжні кольори. Це вимірюється в масштабі від 1 до 100. CRI 100 еквівалентний денному світлу. Низький CRI може призвести до поганого відтворення кольорів. У lampatasvitlo ми в основному працюємо з CRI 80. CRI 90 зазвичай бачиться в комерційному освітленні, такому як люмінесцентні лампи.
IP (International Protection Marking) означає код захисту оболонки за міжнародною класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання. Це маркування позначає рівень стійкості лампи до води й бруду, де перша цифра — ступінь захисту від проникнення твердих об’єктів, а друга — ступінь захисту від води та вологи.
В освітленні найбільш поширеними є такі ступені захисту IP:
IP20 - Захист від пилу
IP21 - Захист від потрапляння крапель
IP23 - Захист від дощу
IP44 - Захист від бризок (підходить для ванних кімнат і вуличних навісів)
IP54 - Захист від бризок і пилу
IP65 - Захист від струменів води
IP67 - Пилонепроникна лампа, захищена від занурення в воду на 30 хвилин
IP68 - Пилонепроникна лампа, захищена від занурення в воду
Рекомендоване значення IP для вітальні, їдальні, кухні та спальні
У ванній кімнаті
Розташування | Мінімальне IP |
Ванна чи душ; 225 см над дном ванни чи душової кабіни | IP65 |
Над душовою кабіною, в зоні раковини чи ванни | IP44 |
Інші зони з меншим рівнем вологості | IP21 |
У садку
Розташування | Мінімальне IP |
Під прямою дією погодних умов | IP65 |
Під захистом паркану чи стіни будинка | IP44 |
Під навісом, козирком чи критим балконом | IP23 |
Розумне освітлення можна контролювати різними способами. У lampatasvitlo, ми використовуємо наступні протоколи:
Bluetooth
Найбільш відомий, насамперед, завдяки бездротовим навушникам та динамікам, але також корисний для безпосереднього управління освітленням з смартфона або планшету на короткій відстані. Простий у використанні, але менше підходить для великих систем або довших відстаней.
WiFi
Використовує вашу домашню мережу для управління лампами. Надає можливість керувати освітленням навіть тоді, коли ви не вдома. Ідеальний для розширеного контролю та інтеграції з іншими смарт-пристроями, але для цього потрібна стабільна і потужна WiFi-мережа. Для оптимального досвіду рекомендуємо використовувати додаток LUUMR. За допомогою додатку LUUMR ви легко встановите та керуватимете всім нашим розумним освітленням. Додаток LUUMR доступний для завантаження в різних магазинах додатків.
ZigBee
Лампи Zigbee також використовують бездротовий протокол для спілкування одна з одною та з іншими розумними пристроями. Однак для цього потрібний центральний концентратор. Концентратор діє як міст між пристроями Zigbee та вашою домашньою мережею, дозволяючи керувати пристроями на відстані. Zigbee відомий своєю ефективною роботою на великих відстанях та енергоефективністю.
Розумне освітлення можна контролювати різними способами. У lampatasvitlo, ми використовуємо наступні протоколи:
Bluetooth
Найбільш відомий, насамперед, завдяки бездротовим навушникам та динамікам, але також корисний для безпосереднього управління освітленням з смартфона або планшету на короткій відстані. Простий у використанні, але менше підходить для великих систем або довших відстаней.
WiFi
Використовує вашу домашню мережу для управління лампами. Надає можливість керувати освітленням навіть тоді, коли ви не вдома. Ідеальний для розширеного контролю та інтеграції з іншими смарт-пристроями, але для цього потрібна стабільна і потужна WiFi-мережа. Для оптимального досвіду рекомендуємо використовувати додаток LUUMR. За допомогою додатку LUUMR ви легко встановите та керуватимете всім нашим розумним освітленням. Додаток LUUMR доступний для завантаження в різних магазинах додатків.
ZigBee
Лампи Zigbee також використовують бездротовий протокол для спілкування одна з одною та з іншими розумними пристроями. Однак для цього потрібний центральний концентратор. Концентратор діє як міст між пристроями Zigbee та вашою домашньою мережею, дозволяючи керувати пристроями на відстані. Zigbee відомий своєю ефективною роботою на великих відстанях та енергоефективністю.
-
ClosedХотіли б дізнатися більше?
Дізнайтеся більше про продовжену гарантію
Кожного тижня наші ціни можуть змінюватися через наявність на складі та продажі попереднього тижня. Тому ціни можуть підвищуватися або знижуватися, але також залишатися такими ж, як і раніше. День, коли ціна буде знову встановлена, вказується кількістю дн
Відображена економія завжди ґрунтується на рекомендованій ціні. Ця рекомендована ціна (MSRP) є рекомендованою роздрібною ціною виробу від виробника. Lampatasvitlo вказує рекомендовану ціну як референтну ціну.